Юридичні питання

Правильність нарахування соціальних допомог

ДОПОМОЖІТЬ!!!! Доброго дня! Підскажіть будь-ласка,чи правильно здійснено нарахування.Я маю трьох дітей віком: 10 років, 2 роки та 4 місяці. Я знаходжуся в відпустці по догляду за дитиною до трьох років за другою дитиною ще до 8 липня 2014 року та за третьою дититною.
2443 грн. я отримую одноразову допомогу щомісячно на обох діток, 26о грн.до трьох років також на обох діток, 385 грн. отримую на дитину першу у звязку з ухилееням батька від аліментів, а як малозабезпечена отримую 399 грн. при доходах дородові та після родові з роботи я отримала 8000 грн. а у чоловіка 1000 грн. в місяць, город 0,15 га, паю немає,ще оформлена пільга багатодітної сімї з січня 2014 року, чи правильно мені нараховано як малозабезпеченій сімї?????????????

Перепрошую, але ми не займаємось розрахунком соціальних допомог та правильністю їх нарахування, для цього існують районні УПСЗН.
Але, судячи з цифр коштів,що наведені вами в листі, все нараховано правильно. Ви можете і самі це перевірити, ознайомившись з порядком призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім;ям в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк