Юридичні питання

Правильність нарахування соціальних допомог

ДОПОМОЖІТЬ!!!! Доброго дня! Підскажіть будь-ласка,чи правильно здійснено нарахування.Я маю трьох дітей віком: 10 років, 2 роки та 4 місяці. Я знаходжуся в відпустці по догляду за дитиною до трьох років за другою дитиною ще до 8 липня 2014 року та за третьою дититною.
2443 грн. я отримую одноразову допомогу щомісячно на обох діток, 26о грн.до трьох років також на обох діток, 385 грн. отримую на дитину першу у звязку з ухилееням батька від аліментів, а як малозабезпечена отримую 399 грн. при доходах дородові та після родові з роботи я отримала 8000 грн. а у чоловіка 1000 грн. в місяць, город 0,15 га, паю немає,ще оформлена пільга багатодітної сімї з січня 2014 року, чи правильно мені нараховано як малозабезпеченій сімї?????????????

Перепрошую, але ми не займаємось розрахунком соціальних допомог та правильністю їх нарахування, для цього існують районні УПСЗН.
Але, судячи з цифр коштів,що наведені вами в листі, все нараховано правильно. Ви можете і самі це перевірити, ознайомившись з порядком призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім;ям в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.