Юридичні питання

Предприятие отказывается предоставлять отпуск по уходу до 3 лет ,просит уволиться.

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста,если после больничного по беременности и родам ,предприятие отказывается предоставлять отпуск по уходу до 3 лет, просит уволиться.Чем это объяснить и на что оно повлияет на меня?

Уважно прочитайте статті 174-186 кодексу законів про працю України.Там все детально розказано відносно взаємовідносин між вами та вашим працедавцем. У разі наполягань з боку працедавця, звертайтесь до суду або прокуратури.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк




Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.




*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.