Юридичні питання

Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям

Доброго дня! У нас є маленька дитина (6 місяців), ми отримуємо допомогу 130 грн + 810 грн. Я знаходжусь в декретній відпусці (трудової немає, до родів навчалась на держ. бюджеті), чоловік не працює і трудової немає. Це правда, що ми маємо получати не 130 грн. допомоги, а близько 1000 грн.?

Ні, це неправда, не можете.Більш детально можна прочитати в статт “ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ” або безпосередньо в Законі України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.