Юридичні питання

Про статус гірських населених пунктів в Україні

Доброго дня! Я нещодавно прописалась вдома у чоловіка, який проживає у гірському районі. Через два місяці я народжую дитину. Чи матиму я право на збільшення допомоги при народженні дитини на 20 відсотків? Подейкують, що я повинна бути там прописана і проживати не менше ніж 6 місяців, чим це передбачено?

ЗАКОН УКРАЇНИПро статус гірських населених пунктів в Україні
Стаття 6. Пільги громадянам, яким надано статус особи, що проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського
1. Умови оплати праці осіб, які працюють у гірських; районах, встановлюються Кабінетом Міністрів України.
2. Розмір державних пенсій, стипендій,всіх передбачених чинним законодавством видів державної матеріальної допомоги громадянам, які одержали статус особи, що працює, проживає або навчається на території населеного пункту, якому надано статус гірського, збільшується на 20 відсотків.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк