Здоров’я мами

Проблеми грудного вигодовування

Доброго дня. Моїй дівчинці 4 місяці, грудного молока не вистачає, з 2 місяців давали докорм, але через місяць вона натерла собі піднебіння соскою, тепер відмовляється від соски, суміш випльовує, ложечку також брати не хоче, і соски міняли і суміш міняли, нічого не допомагає. Виходить тільки грам 60 дати з піпетки. Підкажіть будь-ласка, що робити в цьому випадку, чи можливо привчити знову до соски?

Зазвичай, випадки, коли дійсно не хватає грудного молока для вигодовування дитини досить поодинокі.

Це, в першу чергу, означає, що мати не дотримується основних правил грудного вигодовування.

З правилами правильного грудного вигодовування можна ознайомитись на сайті «Зростай, Малюк!», і, якщо їх дотримуватись, можна хоча б частково відновити грудне вигодовування, як я зрозумів, молоко в грудях ще є.

Заміна грудного молока на суміші проводиться тільки у разі прямих показів: дійсно дуже малої лактації, захворювань материнських грудей.

Спробуйте все-таки заново привчати до грудей, прикладайте дитину до грудей правильно і часто, якщо не хватає молока в одних грудях , давайте другі, але наступне годування починайте з тих грудей, якими закінчували годування.

Тільки у разі повного зникнення лактації потрібно переходити на суміші, відносно їх вибору порадбтесь з своїм педіатром.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк