Здоров’я мами

Проблеми з нирками під час вагітності

Добрый день. У меня уже несколько лет есть проблемы с почками: был песок, потом камни. Я сейчас на 9 недели беременности. Чувствую себя нормально, но вот анализы плохие. Меня сразу направили на УЗИ почек и прописали пить Канефрон. Скажите не опасно ли это лекарство для будущего малыша и что еще сделать, что бы не было проблем с почками? Можно ли пить почечные чаи?

Доброго дня, пані Надіє!

Застосування Канефрону цілком обумовлено вашою патологією.

Щодо інших призначень, в тому числі і “Почечного чая”, потрібно вирішувати з лікарем, який Вас спостерігає.

Щодо моєї думки, то вже одного Канефрону достатньо. Додатково порадьтесь з лікарем відносно дієти (обмеження солей, певних продуктів тощо). Але усі обмеження в харчовому раціоні повинні бути розумними, без фанатизму.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.