Юридичні питання

Прохождение декретной комиссии

Я студентка, учебу не прекращала, получаю стипендию, подскажите, пожалуйста, выплачиваются ли декретные после прохождения декретной комиссии?

Студентам оплата до- та після пологової відпустки проводиться в розмірі стипендії або, якщо студентка стипендію не отримує, у розмірі 25% прожиткового мінімуму для працездатного населення.Детально читайте, будь ласка, в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк за посиланням.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.