Юридичні питання

Прописка дитини у приватному будинку

Доброго дня!
прочитала вашу статтю про прописку дитини і вирішила звернутись по допомогу у вирішенні насткпного питання. моїй дитині вже два роки. ми проживаємо в приватному будинку, але не маємо електроенергії. (користуємось генератором). відповідно прописатись тут ні чоловік, ні ми з дитиною не можемо. Інші комунікації (воду і газ)ми провели. Наша ділянка знаходиться знаходиться, так би мовити, в полі - розпайваному на ділянки. тобіж, цей житловий масив ще не дуже застроєнний. Але місцева влада до цього часу не сприяє у вирішенні нашого питання щодо електроенергіі. тепед минулими виборами нам поставили трансформатор і стовби, протянули лінію. і на цему все. посилаються на те, що треба велика сума коштів, щоб ввести трансформатор в експлуатацію і т.д. Тоді як він стоїть прямо біля нашої ділянки, а ми не можемо користуватись електроенергією!
Підкажіть, будь ласка, який порядок підключення і до кого нам слід звертатись у вирішенні цього питання.

Щодо порядку підключення можна дізнатись управлінні(відділі) РЕС районних енергосистем.
Вартість теж можна дізнатись в РЕС.
Відносно допомоги зателефонуйте на Гарячу урядову лінію 0 800 507 309 можлииво , після звернення туди, місцева влада вживе якихось заходів. Також виз можете контролювати хід роботи зі зверненням.
До речі, відносно реєстрації в цьому будинку потрібно звернутись до районної міграційної служби, щоб там дали письмове пояснення щодо її можливості/неможливості.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк