Юридичні питання

Прожитковий мінімум і допомога по малозабезпеченим

Доброго вечора. Я одинока мати,малюкові майже 11міс,аліментів не отримую. До 6міс отримувала допомогу як малозабезпечена, наступні пів року відмовили так як перевищив рівень доходів, наразі звернулась завчасно проконсультуватись про отримання допомоги по малозабезпеченості - відмовили про отримання,мотивуючи тим,що мій рівень доходів знов перевищрив. До квітня отримувала по 1438грн кожен місяць, а допустимий рівень щоб отримувати допомогу по малозабезпеченості має бути 1300грн за словами працівника в соц.захисті населення. Мені не дають повної інформації про мій прожитковий мінімум, про допомогу як малозабезпеченій,все дуже поверхнево. Хоча пів року назад обіцяли що я буду отримувати цю допомогу майже 100%. Допоможіть розібратись який прожитковий мінімум має у мене бути і від чого відштовхуватись, щоб отримати допомогу по малозабезпеченості?

Щоб не трактувати нормативні акти я пропоную Вам уважно прочитати статті розділу юридичні поради на сайті Зростай Малюк “Соціальні цифри бюджету 2014 року”, Закон України “Про Державну Допомогу Сім’ям З Дітьми”, “ПРАВА МАТЕРІ-ОДИНАЧКИ” та інші.Там є відповіді на усі Ваші питання.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.