Здоров’я мами

Прозорі слизові виділення

Здраствуйте, хотела задать вам один вопрос. Я беременна (уже 20 неделя) и я начала замечать, что иногда у меня выходят какие-то прозрачно-слизистые выделения, что это может быть? Не опасно ли это для малыша? Помогите, пожалуйста.

Я на, жаль, не можу сказати точно що це таке: це може бути як варіант норми, якщо виділення прозорі і мало тягучі, так і варіант патології, якщо вони набули іншого кольору тощо. Тому Вам потрібно розповісти щодо виділень своєму  лікарю.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.