Здоров’я мами

Причини виникнення блювоти

Ребенок 8 месяцев, на грудном вскармливании, периодически случается рвота 3-4 раза в течение часа, затем ребенок засыпает, после чего чувствует себя нормально. Видимых причин для возникновения рвоты нет. С чем это может быть связано?

Я не можу сказати причину виникнення такого стану. Можливо Ви сплутуєте блювоту у малюка з рясним зригуванням. Зверніться з цим питання до свого педіатра. Можливо щось потрібно поправити в грудному вигодовуванні та і прикорм малюк повинен отримувати вже протягом 2 місяців. А можливо йому потрібна консультація дитячого гастроентеролога.

Щодо правил грудного вигодовування і введення прикорму, то таку інформацію можна знайти на сайті «Зростай, Малюк!».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.