Здоров’я мами

Прийом ліків під час вагітності

Доброго дня! Я, не знаючи, що вагітна, приймала Лавомакс і Юнідокс повний курс. Тобто, я за моїми розрахунками завагітніла 22-23 березня, а препарати почала приймати: Лавомакс з 2-го по 16-е квітня, і Юнідокс з 7-го по 16-е квітня. Мій гінеколог говорить про те, що не рекомендує виношувати дитину після прийому цих препаратів, так як вони впливають на розвиток плоду негативно. А ще під час УЗД визначили підозру на анембріонію, повторне УЗД буде через 10 днів.
Ця дитина є для нас із чоловіком бажаною і довгоочікуваною. Ми маємо на меті поборотися за неї. Дайте консультацію чи все так критично, як говорить дільничий гінеколог?

Так, застереження з боку дільничного акушера-гінеколога небезпідставні. Якщо “Юнідокс” не рекомендований до прийому в перебігу ІІ триместру вагітності, то “Лавомакс, діючою речовиною якого є тіпорон, має ємбріотоксичну дію і не рекомендований до прийому в перебігу всієї вагітності та її планування.
Перевірку на анембріонію потрібно провести повторно.
 Але,у всякому разі, рішення лишається за Вами, потрібно тільки спільно разом з чоловіком його обговорити.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.