Здоров’я мами

Прийом вагікліну

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, я на 17 нед. беременности. После полового акта с презервативом появились обильные выделения, зуд и ощущения припухлости. Что-то похожее на молочницу. Обратилась к врачу, но она даже меня не посмотрела, выписала вагиклин, а в инструкции написано, что во 2 и 3 триместре не желательно принимать. Что делать?

Дійсно, у ІІ та ІІІ триместрах вагітності і в період годування грудьми препарат застосовують тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. У період вагітності препарат застосовують тільки під наглядом лікаря-гінеколога.

Тільки трішки незрозуміло, як після захищеного статевого акту з’явились такі скарги на стан статевого здоров’я.

А відносно того, що лікар призначив лікування без огляду, зверніться до завідуючої ЖК, головного лікаря ЦПСМД або поліклініки.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.