Юридичні питання

Принятие вне очереди в детский сад

Здравствуйте!
Меня интересует такой вопрос: если я являюсь матерью одиночкой - обязаны ли принять моего ребенка вне очереди в детский сад? Имеют ли мне право отказать в приеме по причине переполненности детсада? Полагаются ли нам там какие-либо льготы? Детский сад находится по месту прописки. Спасибо большое! Вита

На жаль, такого законодавством України не передбачено.
Щодо пільг, Ви можете прочитати в статті Права матері-одиначки та Тимчасова державна допомога на сайті Зростай Малюк в розділі Юридичні поради.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.