Юридичні питання

Приватний підприємець у декретній відпустці по догляду за дитиною

Доброго дня! Я приватний підприємець на єдиному податку знаходжусь у декретній відпустці по догляду за дитиною. Дитині 1 рік і 2 місяці. Ще є старший син 6 років. Зараз я вагітна втретє. Чи виходити мені з декрету, щоб проплатити соцстрахування за декілька місяців, щоб отримати до-, після- і пологові? Як краще мені зробити? Дякую!

За умови сплати вами страхових внесків; не менше повних шести календарних місяців протягом останніх дванадцяти календарних місяців перед настанням страхового випадку виходити з декрету Вам не потрібно.До того ж, перебуваючи у відпустці по догляду до трьох років можна працювати та займатись підприємницькою діяльністю, у випадку, якщо ця робота здійснюється у режимі неповного робочого часу, вдома або ця особа провадить підприємницьку діяльність.
Якщо говорити про неповний робочий день, то не важливо, як працює особа, на 0,1 чи 0,99 ставки допомогу такій особі мають виплачувати у повному розмірі.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.