Юридичні питання

Призначення допомоги

Скажіть, будь ласка, я перебуваю в шлюбі з поляком але він не проживає з нами, і не допомагає дитині. На развод я також не маю грошей, доньці рік і два місяці, чи маю я право на соціальну допомогу вищу ніж 130 грн? Буду вельми вдячна за допомогу.

Мінімальний розмір допомоги встановлено у сумі 130 грн. в місяць і він виплачується всім незалежно від того, який дохід Ви маєте.Водночас у випадку якщо різниця між прожитковим мінімумом на працездатних осіб (на січень 2013 року 1147 грн.) і середньомісячним сукупним доходом сім;ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців у Вас будуть більше 130 грн., то Вам буде виплачено цю різницю.
Щодо взаємин з чоловіком та його відмовою від допомоги дитині потрібно звертатись до суду.
Інструкція про виконання в Україні Конвенції про стягнення аліментів за кордоном (№121/5 від 29.12.2006 р.) встановила, що всі звернення про стягнення аліментів на дитину або утримання на іншого члена сім’ї та інші документи на виконання Конвенції в Україні надсилаються для передачі за кордон або з-за кордону через Міністерство юстиції України. Питання про стягнення аліментів порушується фізичною особою на своє утримання або на користь іншої особи, а також юридичною особою, що має право порушувати аналогічні питання в установлених законодавством випадках, або належним чином уповноваженим представником відповідної особи.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.