Юридичні питання

Призначення допомоги

Скажіть, будь ласка, я перебуваю в шлюбі з поляком але він не проживає з нами, і не допомагає дитині. На развод я також не маю грошей, доньці рік і два місяці, чи маю я право на соціальну допомогу вищу ніж 130 грн? Буду вельми вдячна за допомогу.

Мінімальний розмір допомоги встановлено у сумі 130 грн. в місяць і він виплачується всім незалежно від того, який дохід Ви маєте.Водночас у випадку якщо різниця між прожитковим мінімумом на працездатних осіб (на січень 2013 року 1147 грн.) і середньомісячним сукупним доходом сім;ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців у Вас будуть більше 130 грн., то Вам буде виплачено цю різницю.
Щодо взаємин з чоловіком та його відмовою від допомоги дитині потрібно звертатись до суду.
Інструкція про виконання в Україні Конвенції про стягнення аліментів за кордоном (№121/5 від 29.12.2006 р.) встановила, що всі звернення про стягнення аліментів на дитину або утримання на іншого члена сім’ї та інші документи на виконання Конвенції в Україні надсилаються для передачі за кордон або з-за кордону через Міністерство юстиції України. Питання про стягнення аліментів порушується фізичною особою на своє утримання або на користь іншої особи, а також юридичною особою, що має право порушувати аналогічні питання в установлених законодавством випадках, або належним чином уповноваженим представником відповідної особи.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк