Інші питання

Путівка в санаторій

Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи можна взяти путівку в санаторій Авангард у м.Немирів через соцстрах. Проживаю у м.Чернівці! Якщо ні то чи б не могли мені вислати на пошту список санаторіїв де я можу відпочити через соцстрах тобто сплатити 20 чи 30% вартості від ціни путівки! Дякую!

З питанням виділдення путівки потрібно звернутись до свого профспілкокового коміттету, але перед цим порадитись з лікарем щодо профілю санаторію.

На сайті “Зростай, Мадюк!  можна хнайти перелік санаторіїв, де приймають на оздоровлення вагітних.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.