Юридичні питання

Питання 1391375625

Доброго дня! Я працюю на підприємстві і за сумісництвом у приватного підприємця. Була взята на облік в місцевій амбулаторії, порадили зареєструватися у гінеколога, в якого планую народжувати, інакше будуть менші виплати. Цікавить, в який термін потрібно було зареєструватися у лікаря і на які соціальні виплати це впливає?

Стати на облік бажано в термін до 12 тижня вагітності.

На соціальні виплати при наданні відпустки по вагітності та пологах термін постановки на облік не впливає, за винятком того, коли вагітна стає на облік після 30 тижня вагітності.

 

Більш детально можна прочитати в статті «ВІДПУСТКА У ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ ДЛЯ ПРАЦЮЮЧОЇ ЖІНКИ» на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Юридичні поради».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.