Юридичні питання

Питання 1394632595

Добрий день..скажіть будь ласка на яку соціальну допомогу я маю право якщо мої доходи за 6 місяців 810 грн+ 130 грн чоловік інвалід 3 групи має дохід 949 грн безробітній.. Син народився 30.06.13 в сімі нас троє

За призначенням та розрахунком соціальних  виплат Вам потрібно звернутись до районного управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання.

Соціальні виплати проводяться згідно вимог Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям». З виписками з цих законів можна ознайомитись в на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Юридичні поради» або повністю зі містом законів можна ознайомитись в Інтернеті.

 

Ми розрахунку соціальних виплат не проводимо.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.