Юридичні питання

Питання 1394651306

добрий вечір. питання таке: чи можна прописати дитину в квартиру де жоден з батьків не вписаний (до бабусі)?

Можна, але, відповідно до закону, рішення про місце реєстрації дитини напряму залежить від його віку. Так, дітей з народження до 10 років можна прописувати тільки з батьками (або з одним з них). Надалі дитину з її згоди можна прописувати в інших родичів, а з віку 14 років вона має право сам вибирати, де їй бути прописаною. Це означає, що прописати дитину навіть, наприклад, до бабусі, якщо батьки там не зареєстровані, можна лише з 10 років.

 

Прописка новонароджених – це юридичне питання, що прописане у відповідних законах Цивільного, Житлового та Сімейного кодексів.

Детально читайте в статтях розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!» «ПРОПИСКА ДИТИНИ» та «ЯК ПРОПИСАТИ НОВОНАРОДЖЕНОГО В КВАРТИРУ?»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.