Юридичні питання

Питання 1394785834

Доброго дня! У мене запитання.Я подала 24 лютого 2014р. документи в совбез на допомогу за дитиною до досягнення нею 3-річного віку з урахуванням доходу. У мене чоловік ПП і подає декларацію про доходи один раз в рік, йому видали справку про доходи за останні 2 квартали (01.07.2013-31.12.2013). Сьогодні мені позвонили і сказали що потрібно справку про доходи чоловіка за останні 6 місяців, тобто ще потрібно за січень 2014р. Чи підходить та справка яку я подала (за останні 2 квартали)???? Сказали що допомогу я не отримую якщо не подам спраку ще за січень 2014р.Що мені робити? Дякую.

Я так розумію, що ваша сім’я претендує на підвищення соціальних виплат, як малозабезпечена.

Основою для цього є Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпече­ним сім’ям» та Постанова КМУ від 24 лютого 2003 р. N 250 Київ «Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».

Там дійсно передбачено подання довідки про доходи за попередні шість місяців. Але,зазвичай, податкова дає доходи тільки згідно декларації за попередній рік.

Для вирішення спірного питання попросіть в УПСЗН, щоб вони дали запит до податкових органів щодо доходів за січень місяць.

Якщо ж ніхто не піде вам на зустріч, попросіть в УПСЗН на заяві про призначення соціальної допомоги написати підставу відмови у її нарахуванні і звертайтесь з нею до суду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк