Юридичні питання

Питання 1394785834

Доброго дня! У мене запитання.Я подала 24 лютого 2014р. документи в совбез на допомогу за дитиною до досягнення нею 3-річного віку з урахуванням доходу. У мене чоловік ПП і подає декларацію про доходи один раз в рік, йому видали справку про доходи за останні 2 квартали (01.07.2013-31.12.2013). Сьогодні мені позвонили і сказали що потрібно справку про доходи чоловіка за останні 6 місяців, тобто ще потрібно за січень 2014р. Чи підходить та справка яку я подала (за останні 2 квартали)???? Сказали що допомогу я не отримую якщо не подам спраку ще за січень 2014р.Що мені робити? Дякую.

Я так розумію, що ваша сім’я претендує на підвищення соціальних виплат, як малозабезпечена.

Основою для цього є Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпече­ним сім’ям» та Постанова КМУ від 24 лютого 2003 р. N 250 Київ «Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».

Там дійсно передбачено подання довідки про доходи за попередні шість місяців. Але,зазвичай, податкова дає доходи тільки згідно декларації за попередній рік.

Для вирішення спірного питання попросіть в УПСЗН, щоб вони дали запит до податкових органів щодо доходів за січень місяць.

Якщо ж ніхто не піде вам на зустріч, попросіть в УПСЗН на заяві про призначення соціальної допомоги написати підставу відмови у її нарахуванні і звертайтесь з нею до суду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.