Юридичні питання

Питання 1395136068

Добрий день! чи маю я право на отримання соц.допомоги по догляду за дитиною дро 3років.крім 810 і 130,які я вже отримую.я знаходжусь в декретній відпустці,чоловік працює неофіційно.паїв не маємо і 36м2 прописано 6чол.Мені було в моємо місті відмовлено по причині,що чоловік працює неофіційно

Ні, не маєте.

Відмовлено Вам було згідно Статті 7 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

Державна соціальна  допомога  не  призначається  у  випадках, коли:      працездатні члени  малозабезпеченої  сім’ї  не  працюють,…. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.