Здоров’я мами

Питання 1408687134

коли можна починати носити бандажний пояс на живіт?

Зазвичай бандаж вагітні розпочинають носити в другій половині вагітності, але все залежить від багатьох факторів, починаючи з стану передньої черевної стінки до терміну вагітності, багатопліддя та інших.

Тому потрібно порадитись з своїм лікарем, який веде вагітність. Краще всього, у разі необхідності , користуватись окремими бандажами – до та після вагітності. Комбіновані бандажі, зазвичай, мають меншу ефективність.

 

З повагою,

Сотник Iван Минович

Медичний радник Громадської організації

Соціальних інформаційних ініціатив «ПРОСВІТА»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.