Юридичні питання

Питання медичного страхування пологів

Добрый день! Меня интересует вопрос медицинской страховки на роды, в какой компании можно застраховаться на физиологически роды? К примеру первого ребенка. я рожалав Мариуполе,там я заплатила страховку в СК Династия и спокойно пошла рожать, отдельная палата и медикаменты все мне предоставили. С собой взяла только свои вещи и те, что необходимы для новорожденного. Теперь мы живем в Киевской области и где 2 й раз буду рожать ещё не знаю -Киев, Яготин или БерезаньХотелось бы узнать есть ли такие страховые компании в Киевской обл. чтоб можно спокойно приехать и не суетиться без лишних затрат? Очень жду ответ. Заранее благодарна.

Я перепрошую, але з медичними страховими компаніями ми справи не маємо.
Не у вигляді протекції, а просто знаю, що страхують пологи в місті Києві у пологовому будинку Укрзалізниці, за адресою Повітрофлотський проспект, 9.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.