Юридичні питання

Питання з приводу відпустки

доброго дня !перед декретною відпусткою хочу забрати і основну щорічну,Ми прийняті на роботу 18травня 2013.В декрет мені йти десь 22 червня2014. Але нам влітку дозволили взяти частину відпустки наперед(я забрала 14 днів).тому мені сказали, що у мене залишилось 10 днів за мин.рік і 2дні за червень2014р.(тобто 12днів).Це вірно?чи я можу взяти 10днів +24 дні?

Так, згідно Закону України “Про відпустки” Ви маєте право на повноцінну щорічну відпустку за 2014-2015 рік , до якої можете додати ще 10 днів невикористаної відпустки за 2013-2014 рік.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.