Юридичні питання

Реєстрація в іншому місті

Доброго дня!
Мене звати Марина, в мене 28 тижнів вагітності . 27 .05.2014 я маю йти в декретну
віпустку, але не можу ніяк цього зробити, тому звертаюся до вас за допомогою. Проблема полягає в тому що я маю реєстрацію м. Біла Церква але вже 2 роки проживаю з чоловіком в Чернівцях ( чоловік має реєстрацію Чернівецької області Хотинського району с Поляна). По вагітності стала на облік 2 пологовий будинок м Чернівці
де й збираюся народжувати. За пів року до вагітності звільнилася з роботи ( працювала офіційно) в жодному Центрі Зайнятості на обліку не стояла і не стою ні в Білій Церкві ні в Чернівцях. Для того щоб отримати соціальну допомогу і піти в декрет потрібно взяти довідку про те що не стоїш на обліку з ЦЗ за місцем реєстрації ( так сказали в УП і СЗП в м Чернівці) звернулися в ЦЗ м Біла Церква за цією ж довідкою нам відмовили аргумент увавши. це тим що вони не мають право нічого давати і взагалі якщо дуже вже треба то потрібно щоб УП і СЗП м Чернівців подали їм офіційний запит, в Чернівцях сказали що про таку процедуру вони вперше чують. В м Біла Церква в ЦЗ взагалі навіть не намагаються пояснити як потрібно поступити в цій ситуації, керівник знаходиться в відпустці, його заступник говорить все через зуби, і взагалі сказала ( "- Ой навіщо вам ця справка на неї ніхто не звертає уваги, і взагалі ми вже більше року такі справки не видаємо) диспетчер взагалі сказала я зараз викличу охорону щоб вас вивели ви дістали зі своєю справкою. Будь- ласка велике прохання допомогти . За здалегідь щиро дякую.

Я вже писав, що Ви можете поскаржитися на роботу посадових осіб УПСЗН Чернівців до обласного УПСЗН Чернівецької області, а Б.Церкви: до УПСЗН Київської області.
На сайті Зростай, Малюк! є статті:
телефони гарячої лінії – телефонуйте у разі невиплати, або несвоечасної виплати допомоги;
контактні дані регіональних управлінь(департаментів) праці та соціального захисту населення.
Там Ви знайдете усі необхідні телефони.
А ще є народний суд і прокуратура, куди можна поскаржитись на бездіяльність посадових осіб УПСЗН.

Непрацюючі жінки оформ­ля­ють до­по­мо­гу в УП і СЗН. Не­пра­цю­ю­чим жінкам, які не пе­ре­бу­ва­ють на обліку в Центрі зайнятості, нараховується 25% про­жит­ко­во­го мінімуму для працездатної осо­би з роз­ра­хун­ку на місяць (у 2014 році – ;з 1 січня – 1218 гривень, з 1 липня – 1250 гривень, з 1 жовтня – 1301 гривня;).
Для от­ри­ман­ня до­по­мо­ги необхідно на­да­ти за­яву, тру­до­ву книж­ку, лікарняний лист і довідку з Цент­ру зайнятості про те, що ви не отримуєте в них до­по­мо­гу з безробіття. Крім то­го, тре­ба офор­ми­ти банківську карт­ку, на яку бу­дуть пе­ре­ра­хо­ву­ва­ти гроші. Ра­ху­нок на от­ри­ман­ня соціальних вип­лат мож­на відкрити в будь-яко­му зруч­но­му бан­ку, а копію до­го­во­ру та реквізити карт­ки на­да­ти в УП і СЗН.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.