Юридичні питання

Розлучення

У мене два питання до юриста. Я хочу розлучитись з чоловіком. Ми маємо мололітню динину. Чи можна написати одну заву: про розлучення, визначення місця проживання дитини, стягення аліментів та розподіл майна. Все в одній заяві? Чи потрібно писати 4 різних по кожному окремому питанню?

За наявності дітей та матеріальних претензій процедура розлучення в обов;язковому порядку буде проходити судове слухання. Зверніться до суду за місцем проживання( подання заявки). Помічники судді все пояснять відносно правильності подання заяви..

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.