Юридичні питання

Розмір виплат

Я в дикреті не працювала, получаю одноразову допомогу на дитину 800 грн, чоловік не працює, стоїть на обліку в центрі зайнятості, і за цей місяць ми получили допомоги 130 грн, чому так мало?

На жаль, ви не вказали вік дитини.Але, судячи з розміру отриманої суми, 130 грн ; це допомога з догляду за дитиною до З-х років.
За уточненням розмірів різних видів допомоги звертайтесь до районних (місь­ких) управлінь(відділів) праці та соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації)
;Наразі в державі є певні затримки з виплатами допомог.
У разі невиплати допомоги по народженню дитини звертайтесь до районних (місь­ких) управлінь(відділів) праці та соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) та за телефонами нижчезазначених ;Гарячих ліній;.
-;;;;;; Телефон ;Гарячої лінії; Кабінету Міністрів України:; ;0-800-507-309;
– ; ; ; Телефон Департаменту виплат Міністерства соціальної політики України:; ;044-289-56-78.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.