Юридичні питання

Розрахунок допомоги у зв’язку з вагітністю для матері, яка перебуває на обліку в центрі зайнятості

Доброго дня! Я перебуваю на обліку в центрі зайнятості іотримую допомогу по безробіттю близко 2000 грн. на місяць. Який розмір допомоги в звязку з вагітністю та пологами я отримаю? із розрахунку моїх доходів чи із розрахунку мінімальної виплати по безробіттю (544 грн за місяць)?

Нарахування будуть провдитись з розміру виплати, яку Ви будете отримувати на день виходу в допологову відпустку.Детально читайте в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.