Юридичні питання

Розрахунок пенсії по інвалідності

Здравствуйте.Я бы хотела задать вам такой вопрос,у меня муж после инсульта ВТЕК определил 1группу инвалидности катигории А,но выплачивають пенсию в размере 949грн.Как по утрате трудоспособности.Скажите могу ли я требовать себеса что бы ему выплачивали как инвалиду 1группы категории А????

Ми не розраховуємо пенсії та інші види соціальних виплат.Вам необхідно написати листа на ім;я керівника районного УПСЗН з проханням роз;яснити ситуацію щодо виплати пенсії. Якщо ж пояснень ви не отримаєте або отримані Вас не задовольнять з цим питанням потрібно буде звернутись до обласного (міського) УПСЗН.
Просто вимагати збільшення розміру пенсій у Вас поки що немає підстав.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.