Юридичні питання

Розрахунок виплат роботодавцем

Добрий вечер!

Допоможіть будь-ласка, мені здається, що роботодавець мене обманює та ,як після того коли вони дізнались, що я вагітна на роботі погіршились відносини. Я офіційно працюю пішла у декретну відпустку з 13 червня по 17 жовтня на 126 днів. Розрахунок для декретних з грудня 2013р. по травень 2014р. В основному з/п офіційна у мене 9750 грн. Питання до розрахунку виплати декретних, рахуються всі святкові дня та вихідні ? Чи рахуються ті дня скільки я відпрацювала робочих ? Я розумію, що не враховуються дні коли я знаходилась на лікарняному, була 2 раза на лікарняному з 2 квітня по 15 квітня, та з 5 травня по 15 травня.
На руках у мене є довідка за декілька місяців, про дохід з/п. та кількість відпрацюваних робочих днів .
Грудень -20 днів -18613,64 грн.( в даній сумі з/п, а також премія за рік)
Січень – 16 днів -9065,47грн.
Лютий -20 днів -9750 грн.
За березень -9750 грн. кількості днів робочих у мене немає ( так як, з березня зараз мій бухгалтер відмовляться надати мені довідкупро з/п). Як правильно написати та відправити лист, щоб мені відправили справку з робочими днями, суму з/п та окрему суму лікарняних в директора та у бухгалтера?
Квітень- лікарняні з 2.04.2014-15.04.2014 нарахована з/п 4500 грн.- сума уже з відрахуваннями ПДФО та ЄСВ .
Травень – я з 5.05.2014-15.05.2014 р. на лікарняному, з 19.05.2014 по 12.06.2014 р. в оплаченій щорічній відпустці на 24 дні, зі слів бухгалтера сума з/п а також відпускних склала 8300 грн.-ці кошти я отримала на руки, тобто сума з податками ПДФО і ЄСВ значно більша. Мені здається що і відпусті кошти мені не вірно розрахували та виплатили, доможіть будь –ласка розрахувати вірну суму.
Привезла на роботу декретний лікарняний 19 червня , просила у бухгалтера та в директора щоб вони заповнили підписали, і щоб я сама відвезла Фонд соціального страхування свій лікарняний, на що відповіли, що не маю права, чому ? я читала, що я маю такі права, але мені знову відмовили.
8.07.2014 р. зателефонувала на роботу до бухгалтера , запитала чи відвезли декретний, відповіли так , запитала суму яку мені нарахували декретних -45789,84 грн.
Мені здається,що сума не вірна ! Наскільки я розумію приблизна сума декретних має бути
62000 грн. Адже якщо порахувати відпрацюванні дня( а по довідці по з/п за грудень, січень, лютий я відпрацювала 56 днів. ) Якщо приблизно , рахувати березень 31 день , квітень 15 днів, травень 20 днів , тоді виходить 66 днів . 66 дн.+56 дн.=122 дні . сума повинна бути більша .
Буду вам вдячна за оперативну відповідь. З повагою до Вас.

Вибачте але ні перевіркою нарахування та самими нарахуваннями ми не займаємось.
Розрахунок проводиться згідно Порядку 1266.
До кількості календарних днів у розрахунковому періоді відносяться всі дні окрім:
-;;;;;;;; днів хвороби;
-;;;;;;;; днів відпустки за вагітністю та пологами;
-;;;;;;;; днів відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років або шести років за медичним висновком.
Цей показник не зменшується на святкові та неробочі дні
Детально в розділі ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.