Юридичні питання

Розрахунок виплати у випадку скорочення класу у школі

Я працюю в школі при санаторії, з 19 березня пішла в декрет, а з першого березня в звязку з відсутністю дітей скоротили один клас, я втратила 10 годин, до цього було 20. Як мені будуть нараховцватися гроші, якщо заробітна плата в середньому була 1800 гривень?

Виплати за до та післяпологову відпустку нараховуються, виходячи з середньої заробітної плати за попередні шість місяців; ;(даний період включає останні шість місяців (із 1 до 1 числа), що передують місяцю виходу в декрет).Детально щодо процесу нарахування та порядку виплати ;декретних; можна дізнатись з статей розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.