Здоров’я мами

Розвиток вагітності на ранніх термінах

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста может ли краска (ее испарение), которой красят полы, двери повлиять на развитие беремености на раних сроках?

Якщо Ви короткочасно перебували в приміщенні де напередодні проводились малярні роботи, то, зазвичай, шкідливого впливу на розвиток плоду це не може мати.

Але, якщо Ви працюєте маляром чи самі вирішили провести ремонт в квартирі, потрібно знати і розуміти, що це робота з шкідливостями.

В якій мірі це може відобразитись на розвитку плоду, сказати наразі важко, але ризик існує.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.