Здоров’я дитини

Рухи плода

Как правильно по таблице в вашей обменной карте считать движения плода. Я должна посчитать 10 комплекс движений или просто 10 толчков ?

Полина, добрый день. Спасибо за Ваш вопрос.

Каждый малыш двигается в индивидуальном графике, но далеко не всегда очень сильно или чересчур активно. Раньше, врачи настаивали на регулярном подсчете движения ребенка в утробе. Сейчас, некоторые врачи не настаивают на этом. Для Вашего же спокойствия, обсудите этот момент с врачом, ведь существует несколько способов подсчета, и только Ваш врач подберет подходящий для Вас способ.

Легкой Вам беременности и родов!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.