Здоров’я мами

Ризик захворіти вітрянкою

Доброго вечора. Я на 28 тиждні вагітності і в мене захворіла дочка. Є якась ймовірність ще раз захворіти на вітрянку, хворіла в дитинстві, і загроза для плоду?

Якщо Ви дійсно в дитинстві перехворіли на вітряну віспу, то у Вас повинен був розвинтись практично пожиттєвий імунітет. Тому ризик захворіти на вітряеу віспу зараз досить малий, до того ж після 20 тижня вагітності ризику для плода практично немає. Можна провести лікування специфічним імуноглобуліном, що суттєво знизить навіть цей незначний ризик для майбутньої дитини

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.