Здоров’я дитини

Щеплення дітей вакцинами різних виробників

Добрый день! Ребенку в 6 месяцев сделали первую прививку Инфанрикс гекса(до этого делали только БЦЖ в роддоме). В дальнейшем может не получится сделать вакцинацию Инфанриксом гескса. Можно ли в один день будет сделать прививку Инфанриксом ИПВ+Хиберикс+Эндрежикс либо Пентаксим +Энжерикс?(Страховая компания может отказаться покрывать прививку от гепатита, но покрывает АКСД, полиомиелит и HiB). И если можно, то какая комбинация лучше?

Судячи з того, що перше щеплення після пологового будинку дитині було проведене тільки 6 місяців, у неї були медичні чи інші протипоказання.

Тому при проведенні імунізації на території України щодо схем імунізації, протипоказань та взаємодії з іншими медичними препаратами слід керуватися діючими наказами МОЗ України, в даному випадку Наказу МОЗ України від 16.09. 2011 року №595. В календарі щеплень, затвердженому даним наказом є розділ: Щеплення дітей з порушенням цього Календаря.

Відповідно до вимог цього розділу лікар-педіатр повинен розробити індивідуальний календар щеплень для Вашої дитини.

Усі перераховані вакцини зареєстровані в Україні.

Взагалі, усі перераховані вакцини є сумісними, але питання щодо одночасного їх застосування необхідно вирішувати з вашим лікарем, який спостерігає дитину і може об’єктивно оцінити її фізичний стан здоров’я.

Щодо дій страхової компанії потрібно отримати консультацію юриста.

Не може страхова відмовлятись покривати витрати, якщо щеплення внесене до національного календаря щеплень.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.