Здоров’я дитини

Щеплення для дітей

Добрый день! Подскажите пожалуйста. Моему ребенку 4 месяца и 1 неделя. Ему должны были делать повторную прививку "коклюш,дифтерия,полиомелит,правец". Но в больнице нет вакцины. Сколько можна ждать вакцины, чтобы не пропала 1 прививка и вовремя сделать 3? Куда, кроме детской поликлинике, я могу обратиться по данному вопросу?

Потрібно, по-перше, звернутись до керівництва дитячої поліклініки, де перебуваєте на обслуговуванні.

У разі відсутності зрозумілої відповіді до міського/районного чи обласного керівництва медичною службою. Їх телефони повинні бути в кожному лікувальному закладі.

Ну а далі – «…з метою забезпечення оперативного реагування на звернення громадян в МОЗ діє телефонна “гаряча лінія” з 9.00 до 18.00.

Телефон “гарячої лінії”: 0-800-801-333»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.