Здоров’я дитини

Щеплення для малюків

Доброго дня! нам три місяці, час робити АКДП..нащ педіатр пояснив що зараз скрутний час в нашій країні і державних прививок не постачають, завіряють що потрібно самому замовляти і робити. Моя знайома знаходиться на обліку в цій же лікарні але в іншого педіатра, вони взагалі нічого про цю прививку не говорять...Як бути? замовляти і робити чи чекати?

Я думаю, що відсутність матеріалу для щеплень лікар аж ніяк не повинен пояснювати скрутним часом.Щеплення обов’язково повинні проводитись.
Щоб з’ясувати наявність матеріалу для щеплень, в залежності від Вашого місця проживання, Ви можете за зателефонувати за номером телефону, що його Ви знайдете в статті «ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!» або постаівити питання на сайті моз за посиланням – http://imun.moz.gov.ua/uk/

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.