Юридичні питання

Щорічна відпустка

Доброго дня. Я працювала на декретному місці. З 4 січня пішла у відпустку по вагітності та пологам. 15 січня на моє місце взяли іншого працівника (знову ж на декретне). Я хотіла після відпустки по вагітності та пологам взяти основну щорічну відпустку і виплату на оздоровлення. Зараз мені відмовляють у цьому. Як бути? Зароблені дні відпочинку і кошти втрачати звичайно ж не хочу. А потім ще й повинні мене з цього підприємства відправити у відпустку по догляду. Ще одне питання: у мене вже э одна дитина. Коли тепер я буду мати право на додаткову відпустку за 2 дітей.

Будь ласка, уважно прочитайте закон України ;Про відпустки; -;Закон від;15.11.1996;№;504/96-ВРЩорічні відпустки;;;; повної;;;; тривалості;;; до;;; настання;
шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи; на;
даному підприємстві за бажанням працівника надаються:
;;;;;1) жінкам; -; перед; відпусткою; у; зв’язку; з; вагітністю та;
пологами або після неї,; а також жінкам,; які мають двох і; більше;
дітей віком до 15 років або дитину-інваліда;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.