Юридичні питання

Скажіть, будь ласка, чи є якісь виплати на дитину після 3 років?

Добрий день! Скажіть будь ласка чи є якісь виплати на дитину після 3 років. я отримувала гроші на дитину до 3 років,чоловік на даний час не працює.

Так, є, у разі, якщо сім;я визнана малозабезпеченою. Але для отримання такої допомоги потрібно, щоб працездатний член сім;ї або офіційно працював, або перебував на обліку в Центрі зайнятості населення. Прочитати більш детально можна на сайті ;Зростай, Малюк!; в розділі ;Юридичні поради; в статті ;ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.