Юридичні питання

Скажіть, будь ласка, скільки буде декретних виплат?

Доброго дня! скажіть будь ласка, я студентка 5 курсу, в черві 2014 року іду в декрет, маю стипендію 720 грн. скажіть будь ласка скільки буде дикретних виплат? і це виплачуватиме університет, бо офіційно навчання триває до 30 червня.

Перепрошую, але ми не розраховуємо ні загальну суму, ні розмір будь-яких соціальних виплат.А детальну відповідь можна отримати, прочитавши статтю ;Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами аспіранткам, докторанткам..; на сайті ;Зростай, Малюк!; в розділі ;Юридичні питання; та Закон України ;Про допомогу сім;ям з дітьми;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.