Юридичні питання

Скажіть ,будь-ласка , в якому розмірі мені будуть нараховані декретні виплати, якщо моя зарплата навіть не мінімальна?

Доброго дня. Працюю вчителем у школі з не повним пед навантаженням. Отримую заробітну плату у розмірі 540 грн. Скажіть ,будь-ласка , в якому розмірі мені будуть нараховані декретні виплати, якщо моя зарплата навіть не мінімальна?
З;А;К;О;Н;; У;К;Р;А;Ї;Н;И ;Про державну допомогу сім'ям з дітьми;

;Стаття 9. Розмір допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами
;;;;;Допомога у зв’язку; з; вагітністю; та; пологами; надається; у розмірі;; 100;; відсотків;; середньомісячного; доходу; (стипендії, грошового забезпечення, допомоги по безробіттю тощо) жінки, але не менше; 25 відсотків від розміру встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатної особи із розрахунку на місяць.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.