Юридичні питання

Скажіть чому ще досі мені не була виплачена допомога при народженні, якщо іншим ще дві неділі назад все було нараховано?

1). Скажіть чому ще досі мені не була виплачена допомога при народженні, якщо іншим ще дві неділі назад все було нараховано?
2). Чи буде виплачена допомога по доходам за травень і червень, якщо довідки були поновлені напочатку травня і до цієї пори по доходам не було надходжень?

Спочатку це питання потрібно поставити перед районним/міським УПСЗН.
Якщо відповіі немає, телефонуйте на телефони Гарячих ліній, номери можна знайти в статті ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ в розділі Юридичні поради на сайті Зростай, Малюк!.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.