Юридичні питання

Скажіть, чи має право моя сестра, яка народила дитину в Італії, на одноразову допомогу при народженні дитини?

Доброго дня!Моя сестра , народила в Італії, і на даний момент проживає там з сином та чоловіком. Скажіть чи має вона право на одноразову допомогу при народженні дитини? І чи документи для отримання допомоги вона повинна подавати особисто? Чи має право наша мама подати ці документи ( маючи довіреність) ?

Законодавча норма про допомогу при народженні дитини стосується тільки тих громадян, які проживають на території України.
;Більш детально можна прочитати в статтях ;ДОПОМОГА ПО НАРОДЖЕННЮ ДІТЕЙ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЗА КОРДОНОМ; та ;ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ ЗА КОРДОНОМ; в розділі ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.