Юридичні питання

Скажіть, чи претендую я на декретну допомогу, якщо я і надалі буду вчитися?

Доброго дня! Я студентка 4 курсу університету. Стипендію отримую - 722 грн. Скажіть чи претендую я на декретну допомогу, якщо я і надалі буду вчитися?

Так, адже Ви будете отримувати тільки один вид соцільної допомоги.Але для цього Вам все-рівно потрібно оформлювати до- та післяпологову відпустку та погоджувати продовження відвідування навчального модулю з деканатом.
А саме головне, щоб подальше продовження навчання не зашкодило перебігу вагітності.
;Все про допомогу студенткам читайте в статті ;ДОПОМОГА У ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ АСПІРАНТКАМ, ДОКТОРАНТКАМ..; на сайті ;Зростай, Малюк!; в розділі ;Юридичні поради;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.