Юридичні питання

СКАЖІТЬ ПІДПРИЄМСТВО ПОВИНО МЕНІ ОПЛАТИТИ СЕСІЮ?

ДОБРОГО ДНЯ СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. В ГРУДНІ Я ПІШЛА В ДЕКРЕТ І МЕНІ ВИДАЛИ ЛІКАРНЯНИЙ ЛИСТ У ЗВЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ І ПОЛОГАМИ. ЛІКАРНЯНИЙ ЛИСТ ДО 26 КВІТНЯ. Я НАВЧАЮСЯ ЗАОЧНО І В СІЧНІ У МЕНЕ СЕСІЯ. СКАЖІТЬ ПІДПРИЄМСТВО ПОВИНО МЕНІ ОПЛАТИТИ СЕСІЮ? ВИКЛИК Я ПОВИНА НАДАТИ ЗАРАЗ ЧИ КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ЛІКАРНЯНЕ У КВІТНІ? ДЯКУЮ.

Відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами;не переривається й не переноситься на інший період.
;Статтею 38 Закону № 2240 передбачено, що у випадку надання жінці відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами в період додаткової відпустки у зв’язку з навчанням з першого дня декретної відпустки виплачується допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати застрахованої особи.;
Грошової компенсації за невикористані дні відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами чинним законодавством не передбачено.
Отже, якщо жінка надасть за місцем роботи листок непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами й довідку ; виклик на екзаменаційну сесію у вищому навчальному закладі, їй оплатять лише відпуску у зв’язку з вагітністю та пологами за весь період, вказаний у листку непрацездатності.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.