Юридичні питання

Соціальна допомога

Скажіть будь ласка чому не виплачують коштів за одиноку маму, соціальну допомогу, за січень, лютий. Дзвонила у відділ соціального захисту Сокальського району Львівськоі області все обіцяють то після 15 числа, то 20, скільки ще чекати. Чим годувати дитину обіцянками, скільки можна терпіти.

Пані Тетяно, ми громадська організація і теж не знаємо причин. Але на сайті в розділі ;Юридичні поради; є стаття ;КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ У РАЗІ НЕСВОЄЧАСНОЇ ВИПЛАТИ РІЗНОГО ВИДУ ДОПОМОГ, А ТАКОЖ СВОЄЧАСНОСТІ ТА ЯКОСТІ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ;.Виберіть, будь ласка потрібний вам телефон і зателефонуйте.
Телефон урядової гарячої лінії, де знають все ; 0800 507;309

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.