Юридичні питання

соціальна допомога на першу дитину.

Если у меня двое детей старшему 5 лет меньше му 9 месяцев должен получать помощь и первий ребенка

Питання не зовсім зрозуміле, але, судячи з усього, Вас цікавить соціальна допомога на першу дитину.Персональної допомоги на дітей, старше 3-х років, в Україні не передбачається, за винятком дітей, які народились третіми або більше за числом в сім;ї після 17 березня 2011 року, або у разі, якщо дитина визнана інвалідом з дитинства.
Усі інші соціальні виплати розраховуються згідно вимог Законів України ;Про державну допомогу сім;ям з дітьми; та ;Про державну допомогу малозабезпеченим сім;ям;.
За їх обрахуванням та призначенням потрібно звернутись до районного управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) за місцем проживання.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.