Юридичні питання

Соціальна допомога одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям

доброго дня.я мати одиначка дитині пішов 5 міс.отримувала по 1500-три місяці.за четвертий не було нічого,тепер дали 392гр,чому так

Є такий закон ;Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”;, схвалений парламентом 27 березня 2014 року.;Цим законом внесені зміни до закону ;Про державну допомогу сім;ям з дітьми;, якими передбачене припинення виплат по догляду за дитиною до трьох років. Виплати на першу дитину, народжену до 01.07.2014 року будуть продовжені після виповнення дитині віку 2 роки ; в розмірі 130 грн.
Соціальна допомога одиноким матерям та малозабезпеченим сім;ям не; відмінялась.
Розрахунки розмірів соціальних допомог ми не проводимо.
Цим займаються районні (міські) УПСЗН, куди Вам і слід звернутись.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.