Юридичні питання

Соціальні пільги

Добрый день! Подскажите пожалуйста имею-ли я право на государственную помощь на ребенка (8 лет).С отцом ребенка совместно никогда не проживали и в браке не были,но в свидетельстве о рождении записана фамилия и отчество ребенка по отцу.Подскажите, какие документы нужны для оформления соц.помощи (официально я не трудоустроена),если она положена по закону и в каком размере.Заранее спасибо!

Усі види соціальних допомог зазначені в статті ;Основні види соціальних допомог на 2015 ;.ви, наразы, можете оформити тільки допомогу, як малозабазпечена сім;я.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.